KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 6161578

nr 616 1578

Grafiskt blad

Stockholm från Mälaren, 1800-tal, 57x83

Utrop:

300 kr

Såld:

650 kr

måndag 14 december 2009
kl 19:05:31